Tabletki na odchudzanie – ranking tabletek na odchudzanie 2018, Sprawdź jakie tabletki na odchudzanie zapewnią szybką utratę wagi bez efektu jojo.

Therm line fast

Therm line fastTherm line fast jest suplementem diety dedykowanym kobietom pragnącym w harmonijny i kontrolowany sposób zmniejszyć swoją wagę ciała. W sprzedaży dostępny jest w postaci powlekanych tabletek. Każda tabletka zawiera kompozycję różnorodnych składników opartych na ekstrakcie z ziół posiadających właściwości odchudzające. Wyselekcjonowane zioła wspomagają zmniejszenie wagi ciała poprzez funkcje spalania tłuszczu, przyspieszenia metabolizmu oraz usuwanie nadmiaru wody z organizmu kobiety.

Therm line fast – składniki: 

Ekstrakt pokrzywy: Ułatwia przemianę materii, zawarte w niej związki oczyszczają układ trawienny korzystnie wpływają na pracę trzustki, wątroby i żołądka. Sprzyja usuwaniu z organizmu wody wraz z produktami przemiany materii, dzięki swoim właściwościom saluretycznym, usuwając poprzez nerki jony sodu i potasu a wraz z nimi nadmiar wody. Zawiera witaminę; C, K, B2, B5

Ekstrakt zielonej herbaty: Ułatwia i przyspiesza metabolizm w organizmie. Działa moczopędnie oczyszczając organizm z nadmiaru nagromadzonych w tkankach toksyn. Właśnie ta właściwość przyczynia się do zmniejszania cellulitu i zapobiegania jego powstawaniu, co jest tak ważne w procesie szybkiego odchudzania. Dzięki jednemu z zawartych w niej polifenoli krążenia (EGGCG), następuje hamowanie wchłaniania tłuszczów z pożywienia, intensyfikując jednocześnie ich spalanie przez organizm. Zwiększając aktywność enzymów trawiennych, przyspiesza i reguluje metabolizm wątroby, nasilając termogenezę i przyspieszając utlenianie się tłuszczów. Jednocześnie podczas całego procesu zmniejszania wagi uzupełnia w organizmie niedobór witamin i minerałów, których gospodarka mogła ulec zawahaniu.

Kofeina (z kofeiny bezwodnej,zielonej kawy oraz Sinetrol): To środek zaliczany do stymulantów.Jego rolą jest pozytywne wydzielanie soku żołądkowego w celu przyspieszenia procesów trawiennych. Jednocześnie pobudza ruchy robaczkowe jelita oraz wzmaga ilość wydzielanego moczu. Kofeinę z preparatach odchudzających stosuje się również dlatego, że poprawia koncentrację  i dodaje energii, których spadek możemy odczuwać w każdej zastosowanej diecie. Kofeina bezwodna zmniejsza też objawy przetrenowania, co jest istotne, gdy pragniemy odchudzić się szybko i gwałtownie, stosując preparaty stymulujące i intensywne ćwiczenia fizyczne jednocześnie. Sinetrol z kolei to wysokoskoncentrowany wyciąg roślinny, na który składają się substancje aktywne pochodzące z owoców cytrusowych wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarte w Sinetrolu aktywne polifenole są odpowiedzialne za jego właściwości odchudzające.

Ekstrakt pieprzu kajeńskiego, w tym kapsaicyna 8%: Pieprz cayenne przyspiesza metabolizm w organizmie i zwiększa termogenezę. Stosowany w niewielkich ilościach hamuje apetyt ,szczególnie na tłuste, słone i słodkie dania. Kapsaicyna to wyciąg z papryczek chili.Jej zadanie polega na pobudzaniu receptorów białych, gromadzących energię i brązowych w komórkach tłuszczowych odpowiedzialnych za termogenezę.

Stosowanie Therm line fast:

Zaleca się stosowanie 1 tabletki 2 razy dziennie. Tabletkę należy popijać dużą ilością wody. Połykać zawsze na ok. 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Nie powinno przekraczać się dawki dziennej.

Skutki uboczne stosowania Therm line fast:

– nie stosować u dzieci oraz kobiet w ciąży,a także kobiet karmiących

– ze względu na obecność kofeiny, preparatu nie powinny stosować osoby z chorobami serca, nadciśnieniem czy po prostu z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników Therm line fast.

– Ze względu na działanie moczopędne preparatu, osoby cierpiące na schorzenie nerek powinny skonsultować się wcześniej z lekarzem

– Therm line fast jest suplementem diety i nie może być stosowany jako jej substytut

– Preparat należy przechowywać w suchym pomieszczeniu o temperaturze pokojowej i z dala od dzieci.

Gdzie kupić  Therm line fast?

Najlepiej, ze względu na bezpieczeństwo, szukamy preparatu wyprodukowanego przez producenta. Therm line fast dostępny jest w 853 aptekach na terenie całego kraju.

Producent:

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *