Home / Porady dietetyczne / Tabletki z tasiemcem na odchudzanie

Tabletki z tasiemcem na odchudzanie

Tabletki z tasiemcem na odchudzanie
5 (100%) 1 vote

Coraz częściej w Internecie pojawiają się informacje o tabletkach z tasiemcem na odchudzanie, które bez większego trudu może zakupić nawet osoba niepełnoletnia. Gdzie można je kupić, jakie są w skutkach i co mogą powodować, poza “cudownym” efektem, jaki obiecują dystrybutorzy? Ciągła propaganda w mediach społecznościowych, czy telewizji na temat “zdrowego” wyglądu zaczyna przerastać młode osoby. Chęć dążenia do wyimaginowanej sylwetki przysłania zdrowy rozsądek i powoduje sięganie po bardzo drastyczne środki. Niestety nie tylko nastolatki dają się nabierać na ten tani chwyt.

Każdy z nas ma marzenie, żeby wyglądać dobrze, ale czy bycie cieniem samego siebie to dobry pomysł? Może lepszym rozwiązaniem byłoby zaakceptowani siebie takim, jakim się jest, lub walka z kompleksami, ale w granicy rozsądku? Czy długi proces leczenia i męczenia się jest wart tej chwili pozornej radości? Na coraz to nowsze pomysły w dziedzinie odchudzania wpadają dystrybutorzy na całym świecie, głównie w Chinach, nie patrząc zupełnie na zdrowie kupującego. Ostatnio na rynku zaczęły pojawiać się tabletki z główką tasiemca, które niestety stały się popularne, zwłaszcza wśród młodych Polek.

W celu nabycia tabletek wystarczy jedynie poszukać odpowiedniego forum lub serwisu aukcyjnego, a na nim już bez problemu odnajdziemy numery kontaktowe do osób zajmujących się dystrybucją. W sieci jest mnóstwo informacji o cudownym działaniu tabletek, które skutecznie przysłaniają przestrogi lekarzy o ich tragicznym wpływie na zdrowie. Zanim jednak ktokolwiek zdecyduje się na tak radykalne kroki powinien dokładnie dowiedzieć się, w jaki sposób pozbyć się tasiemca z organizmu.

Ten “cudowny środek odchudzający” osiąga długość do 15 metrów w ciele człowieka! Skuteczne pozbycie się pasożyta nie jest wcale takie łatwe, jak zapewniają sprzedawcy tych specyfików. Leczenie farmakologiczne jest bardzo długie i męczące.

Tabletki z tasiemcem na odchudzanie kosztują około dwa tysiące złotych za 30 tabletek, ale na popularnych serwisach można kupić je też pojedynczo. Zdesperowani klienci negocjują, a dystrybutorzy obniżają cenę produktu nawet o połowę, bo konkurencja na rynku jest bardzo duża. Ponadto metoda jest mocno kontrowersyjna i szkodzi nie tylko zdrowiu, ale także życiu pacjentów.

Wszystkim wobec tego zależy, żeby w jak najkrótszym czasie pozbyć się podejrzanego towaru z Chin.Zdecydowanie największy procent kupujących stanowią nastolatki, głównie z Polski. Młode dziewczyny, które w wolnych chwilach przeszukują portale społecznościowe w celu znalezienia sposobu na osiągnięcie wymarzonej sylwetki, w końcu trafią na złotą poradę dotyczącą tabletek na odchudzanie z tasiemcem. Warto uczulać, jak najszybciej i jak najczęściej, jakie ryzyko i konsekwencje niesie ze sobą posiadanie takiego pasożyta w organizmie. Zagnieżdżenie się go w naszym ciele będzie powodowało, że zacznie żywić się wszystkim, czego mu dostarczymy.

Brzmi to bardzo obiecująco dla osób desperacko potrzebujących zrzucić kilogramy, nie zawsze zbędne. Wraz z “wyjadaniem” przez tasiemca kilogramów, będziemy pozbywać się również witamin i cennych składników, które są nam niezbędne do funkcjonowania. Efekt utraty wagi, rzeczywiście będzie piorunujący, ale równie szybko możemy spodziewać się skutków ubocznych takich jak wymioty, bóle głowy, biegunka, czy awitaminoza. Te z kolei prowadzić będą do odwodnienia i wycieńczenia organizmu, zakażenia układu pokarmowego, czy też anemii.

Warto mieć na uwadze wszystkie wyżej wymienione skutki. Musimy zapamiętać, że silna propaganda otaczająca nas z każdej strony to w dużej mierze retusze i obróbki przy pomocy programów graficznych. Nie ma nic za darmo, jeśli chcemy uzyskać wymarzoną sylwetkę po prostu zmieńmy dietę, zacznijmy uprawiać jakiś sport, a efekty będą widoczne. Nie uciekajmy się do metod tak drastycznych, jak tabletki odchudzające z tasiemcem. Chociaż dystrybutorzy zapewniają nam, że rezultat nas zaskoczy, warto pamiętać o tym, że zaskoczą nas również choroby związane z przyjęciem pasożyta do organizmu.

Zobacz też jakie tabletki na odchudzanie są najlepsze zdaniem internautów. Przejdź na naszą stronę główną.

About admin

Check Also

Suplementy na odchudzanie – jakie zapewniają skuteczne odchudzanie

Suplementy na odchudzanie – jakie zapewniają skuteczne odchudzanie5 (100%) 2 votes Na rynku spotkać możemy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *