Home / Porady dietetyczne / Therm line fast

Therm line fast

Therm line fast
5 (100%) 1 vote

Therm line fastTherm line fast jest suplementem diety dedykowanym kobietom pragnącym w harmonijny i kontrolowany sposób zmniejszyć swoją wagę ciała. W sprzedaży dostępny jest w postaci powlekanych tabletek. Każda tabletka zawiera kompozycję różnorodnych składników opartych na ekstrakcie z ziół posiadających właściwości odchudzające. Wyselekcjonowane zioła wspomagają zmniejszenie wagi ciała poprzez funkcje spalania tłuszczu, przyspieszenia metabolizmu oraz usuwanie nadmiaru wody z organizmu kobiety.

Therm line fast – składniki: 

Ekstrakt pokrzywy: Ułatwia przemianę materii, zawarte w niej związki oczyszczają układ trawienny korzystnie wpływają na pracę trzustki, wątroby i żołądka. Sprzyja usuwaniu z organizmu wody wraz z produktami przemiany materii, dzięki swoim właściwościom saluretycznym, usuwając poprzez nerki jony sodu i potasu a wraz z nimi nadmiar wody. Zawiera witaminę; C, K, B2, B5

Ekstrakt zielonej herbaty: Ułatwia i przyspiesza metabolizm w organizmie. Działa moczopędnie oczyszczając organizm z nadmiaru nagromadzonych w tkankach toksyn. Właśnie ta właściwość przyczynia się do zmniejszania cellulitu i zapobiegania jego powstawaniu, co jest tak ważne w procesie szybkiego odchudzania. Dzięki jednemu z zawartych w niej polifenoli krążenia (EGGCG), następuje hamowanie wchłaniania tłuszczów z pożywienia, intensyfikując jednocześnie ich spalanie przez organizm. Zwiększając aktywność enzymów trawiennych, przyspiesza i reguluje metabolizm wątroby, nasilając termogenezę i przyspieszając utlenianie się tłuszczów. Jednocześnie podczas całego procesu zmniejszania wagi uzupełnia w organizmie niedobór witamin i minerałów, których gospodarka mogła ulec zawahaniu.

Kofeina (z kofeiny bezwodnej,zielonej kawy oraz Sinetrol): To środek zaliczany do stymulantów.Jego rolą jest pozytywne wydzielanie soku żołądkowego w celu przyspieszenia procesów trawiennych. Jednocześnie pobudza ruchy robaczkowe jelita oraz wzmaga ilość wydzielanego moczu. Kofeinę z preparatach odchudzających stosuje się również dlatego, że poprawia koncentrację  i dodaje energii, których spadek możemy odczuwać w każdej zastosowanej diecie. Kofeina bezwodna zmniejsza też objawy przetrenowania, co jest istotne, gdy pragniemy odchudzić się szybko i gwałtownie, stosując preparaty stymulujące i intensywne ćwiczenia fizyczne jednocześnie. Sinetrol z kolei to wysokoskoncentrowany wyciąg roślinny, na który składają się substancje aktywne pochodzące z owoców cytrusowych wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarte w Sinetrolu aktywne polifenole są odpowiedzialne za jego właściwości odchudzające.

Ekstrakt pieprzu kajeńskiego, w tym kapsaicyna 8%: Pieprz cayenne przyspiesza metabolizm w organizmie i zwiększa termogenezę. Stosowany w niewielkich ilościach hamuje apetyt ,szczególnie na tłuste, słone i słodkie dania. Kapsaicyna to wyciąg z papryczek chili.Jej zadanie polega na pobudzaniu receptorów białych, gromadzących energię i brązowych w komórkach tłuszczowych odpowiedzialnych za termogenezę.

Stosowanie Therm line fast:

Zaleca się stosowanie 1 tabletki 2 razy dziennie. Tabletkę należy popijać dużą ilością wody. Połykać zawsze na ok. 30 min. przed posiłkiem lub treningiem. Nie powinno przekraczać się dawki dziennej.

Skutki uboczne stosowania Therm line fast:

– nie stosować u dzieci oraz kobiet w ciąży,a także kobiet karmiących

– ze względu na obecność kofeiny, preparatu nie powinny stosować osoby z chorobami serca, nadciśnieniem czy po prostu z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników Therm line fast.

– Ze względu na działanie moczopędne preparatu, osoby cierpiące na schorzenie nerek powinny skonsultować się wcześniej z lekarzem

– Therm line fast jest suplementem diety i nie może być stosowany jako jej substytut

– Preparat należy przechowywać w suchym pomieszczeniu o temperaturze pokojowej i z dala od dzieci.

Gdzie kupić  Therm line fast?

Najlepiej, ze względu na bezpieczeństwo, szukamy preparatu wyprodukowanego przez producenta. Therm line fast dostępny jest w 853 aptekach na terenie całego kraju.

Producent:

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

About admin

Check Also

Pokrzywa indyjska – Forskolina

Pokrzywa indyjska – ForskolinaOceń wpis Pokrzywę indyjską można zakupić w formie tabletek i stosować jako …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *